Ингредиенты
ПАРАЛЕН СУС содержит действующее вещество парацетамол; один мл пероральной суспензии содержит 24 мг парацетамола
Другие ингредиенты: бензоат натрия, сорбат калия, сорбит (E 420), глицерин 85%, ксантановая камедь, моногидрат лимонной кислоты, сахарин натрия, ароматизатор клубники, очищенная вода.
Противопоказания
Не давайте ПАРАЛЕН СУС детям с аллергией на парацетамол или какие-либо другие ингредиенты этого лекарства.
Složení
Přípravek PARALEN SUS obsahuje léčivou látku paracetamolum; jeden ml perorální suspenze obsahuje paracetamolum 24 mg
Dalšími složkami jsou natrium-benzoát, kalium-sorbát, sorbitol (E 420), glycerol 85%, xanthanová klovatina, monohydrát kyseliny citronové, sodná sůl sacharinu, jahodové aroma, voda čištěná
Kontraindikace
Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku